480:277-250VA-L
RoHS
制造商零件编号:
480:277-250VA-L
商品编码:
480:277-250VA-L
制造商/品牌:
Thomas Research Products
零件描述:
XFRMR 480/277V 250VA STEP-DOWN
产品类别 :
Isolation Transformers and Autotransformers, Step Up, Step Down
Active
Autotransformer (Non-Isolated)
Wire Leads
Wire Leads
180VA, 250VA
347V, 480V
200V, 277V