480:347:277:220-245VA-IC
RoHS
制造商零件编号:
480:347:277:220-245VA-IC
商品编码:
480:347:277:220-245VA-IC
制造商/品牌:
Thomas Research Products
零件描述:
347/277:220V 245VA STEP-DOWN
产品类别 :
Isolation Transformers and Autotransformers, Step Up, Step Down
Active
Autotransformer (Non-Isolated)
Wire Leads
Wire Leads
245VA
347V, 480V
277V