480:347:277-125VA-IC
RoHS
制造商零件编号:
480:347:277-125VA-IC
商品编码:
480:347:277-125VA-IC
制造商/品牌:
Thomas Research Products
零件描述:
XFRMR 347/277V 125VA STEP-DOWN
产品类别 :
Isolation Transformers and Autotransformers, Step Up, Step Down
Active
Autotransformer (Non-Isolated)
Wire Leads
Wire Leads
125VA
347V, 480V
277V