IVT-S-500-U0-I-CAN1-12/24
RoHS
制造商零件编号:
IVT-S-500-U0-I-CAN1-12/24
商品编码:
IVT-S-500-U0-I-CAN1-12/24
制造商/品牌:
Isabellenhuette USA
零件描述:
CURRENT SENSOR - ISA-SCALE IVT-S
产品类别 :
Current Sensors
Active
-40°C ~ 105°C (TA)
Chassis Mount
Module
Bidirectional
CAN Bus
5.5V ~ 40V
80mA
Current Sensor
±0.4%
0.01%
DC
±500A