WIH-AT-CAB48IN
RoHS
制造商零件编号:
WIH-AT-CAB48IN
商品编码:
WIH-AT-CAB48IN
零件描述:
RF ANT 916MHZ WHIP TILT CAB 48"
Obsolete
Cable - 1.2m
Panel Mount
RP-SMA Male
4.724" (120.00mm)
UHF (300MHz ~ 1GHz)
916MHz