WIH-AT-CAB24IN
RoHS
制造商零件编号:
WIH-AT-CAB24IN
商品编码:
WIH-AT-CAB24IN
制造商/品牌:
Thomas Research Products
零件描述:
RF ANT 916MHZ WHIP TILT CAB 24"
产品类别 :
RF Antennas
Obsolete
Cable - 610mm
Panel Mount
RP-SMA Male
4.724" (120.00mm)
UHF (300MHz ~ 1GHz)
916MHz