S8VK-C24024
RoHS
制造商零件编号:
S8VK-C24024
商品编码:
S8VK-C24024
零件描述:
AC/DC CONV 240W 24VDC 10A
Active
-25°C ~ 60°C
Adjustable Output, IP20, Universal Input
ITE (Commercial)
5.91" L x 2.36" W x 4.92" H (150.0mm x 60.0mm x 125.0mm)
AC
CE, cURus, TUV
240W
1
3 kV
10A
24V
87%
85 ~ 264 VAC