SDH05-05S3P3
RoHS
制造商零件编号:
SDH05-05S3P3
商品编码:
SDH05-05S3P3
制造商/品牌:
P-DUKE Technology, Inc.
零件描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 3.3W
产品类别 :
DC DC Converters
Active
-40°C ~ 105°C (With Derating)
Remote On/Off
ITE (Commercial)
Through Hole
7-DIP Module, 6 Leads
0.52" L x 0.36" W x 0.40" H (13.2mm x 9.1mm x 10.2mm)
Isolated Module
CE
13.2V
3.3 W
1
1.6 kV
1A
4.5V
3.3V
76%