THL 25-2411WI
RoHS
制造商零件编号:
THL 25-2411WI
商品编码:
THL 25-2411WI
制造商/品牌:
Traco Power
零件描述:
DC DC CONVERTER 5V 25W
产品类别 :
DC DC Converters
Active
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Remote On/Off, OVP, SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
6-DIP Module
1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Isolated Module
36V
25 W
1
1.5 kV
5A
9V
5V
89%