THD 12-2411WI
RoHS
制造商零件编号:
THD 12-2411WI
商品编码:
THD 12-2411WI
制造商/品牌:
Traco Power
零件描述:
DC DC CONVERTER 5.1V 12W
产品类别 :
DC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
ITE (Commercial)
Through Hole
24-DIP Module, 8 Leads
1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Isolated Module
36V
12 W
1
1.5 kV
2.4A
9V
5.1V
85%