THL 15-2412WI
RoHS
制造商零件编号:
THL 15-2412WI
商品编码:
THL 15-2412WI
制造商/品牌:
Traco Power
零件描述:
DC DC CONVERTER 12V 15W
产品类别 :
DC DC Converters
Active
-40°C ~ 70°C
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
ITE (Commercial)
Through Hole
6-DIP Module
1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Isolated Module
CB
36V
15 W
1
1.8 kV
1.25A
9V
12V
88%