MSD30US05B-D
RoHS
制造商零件编号:
MSD30US05B-D
商品编码:
MSD30US05B-D
制造商/品牌:
P-DUKE Technology, Inc.
零件描述:
AC/DC CONVERTER 5V 30W
产品类别 :
AC DC Converters
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Adjustable Output, Universal Input
ITE (Commercial), Medical
Through Hole
5-DIP Module
2.89" L x 1.50" W x 1.00" H (73.3mm x 38.1mm x 25.4mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, FCC
30 W
1
6A
5V
87%