MSD30US12B-D
RoHS
制造商零件编号:
MSD30US12B-D
商品编码:
MSD30US12B-D
零件描述:
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Active
-40°C ~ 85°C (With Derating)
5-DIP Module
2.89" L x 1.50" W x 1.00" H (73.3mm x 38.1mm x 25.4mm)
Enclosed
85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
CB, CE, cURus, FCC
30 W
1
2.5A
12V
90.5%