UBC10.241
RoHS
制造商零件编号:
UBC10.241
商品编码:
UBC10.241
制造商/品牌:
PULS, LP
零件描述:
DIN RAIL UPS 24V 10A W/ 5AH BAT
产品类别 :
Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems
Active
General Purpose, Industrial Control
4.685" L x 4.843" W (119.00mm x 123.00mm)
Standby (No Regulation)
360W
4.882" (124.00mm)
Din Rail
24V