XR46004ETCTR-Q
RoHS
制造商零件编号:
XR46004ETCTR-Q
商品编码:
XR46004ETCTR-Q
制造商/品牌:
MaxLinear, Inc.
零件描述:
IC LED DRVR LINEAR 600MA TO252-5
产品类别 :
LED Drivers
Obsolete
-40°C ~ 125°C (TJ)
Automotive, Lighting
Surface Mount
TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
Linear
TO-252-5
75V
600mA
1
50V
5V