CCB-125D-5-10S
RoHS
制造商零件编号:
CCB-125D-5-10S
商品编码:
CCB-125D-5-10S
制造商/品牌:
R-K Electronics, Inc.
零件描述:
RELAY TIME DELAY 10SEC 10A 120V
产品类别 :
Time Delay Relays
Active
Socketable
On-Delay
Plug In, 11 Pin (Octal)
125VDC
0.1 Sec ~ 10 Sec
DPDT (2 Form C)
10A @ 120/240VAC