CCB-24A-5-1S
RoHS
制造商零件编号:
CCB-24A-5-1S
商品编码:
CCB-24A-5-1S
零件描述:
RELAY TIME DELAY 1SEC 10A 120V
On-Delay
Plug In, 11 Pin (Octal)
24VAC
0.05 Sec ~ 1 Sec
DPDT (2 Form C)
10A @ 120/240VAC