CCB-24D-5-3M
RoHS
制造商零件编号:
CCB-24D-5-3M
商品编码:
CCB-24D-5-3M
零件描述:
RELAY TIME DELAY 3MIN 10A 120V
On-Delay
Plug In, 11 Pin (Octal)
24VDC
1.8 Sec ~ 3 Min
DPDT (2 Form C)
10A @ 120/240VAC