CCB-24D-5-2M
RoHS
制造商零件编号:
CCB-24D-5-2M
商品编码:
CCB-24D-5-2M
零件描述:
RELAY TIME DELAY 2MIN 10A 120V
On-Delay
Plug In, 11 Pin (Octal)
24VDC
1.2 Sec ~ 2 Min
DPDT (2 Form C)
10A @ 120/240VAC