CCB-24A-5-24H
RoHS
制造商零件编号:
CCB-24A-5-24H
商品编码:
CCB-24A-5-24H
制造商/品牌:
R-K Electronics, Inc.
零件描述:
RELAY TIME DELAY 24HR 10A 120V
产品类别 :
Time Delay Relays
Active
Socketable
On-Delay
Plug In, 11 Pin (Octal)
24VAC
14.4 Min ~ 24 Hrs
DPDT (2 Form C)
10A @ 120/240VAC