CCB-24D-5-.5S
RoHS
制造商零件编号:
CCB-24D-5-.5S
商品编码:
CCB-24D-5-.5S
零件描述:
RELAY TIME DELAY 0.5SEC 10A 120V
On-Delay
Plug In, 11 Pin (Octal)
24VDC
0.05 Sec ~ 0.5 Sec
DPDT (2 Form C)
10A @ 120/240VAC