CCB-24D-5-30M
RoHS
制造商零件编号:
CCB-24D-5-30M
商品编码:
CCB-24D-5-30M
零件描述:
RELAY TIME DELAY 30MIN 10A 120V
On-Delay
Plug In, 11 Pin (Octal)
24VDC
18 Sec ~ 30 Min
DPDT (2 Form C)
10A @ 120/240VAC