CCB-24D-5-1H
RoHS
制造商零件编号:
CCB-24D-5-1H
商品编码:
CCB-24D-5-1H
零件描述:
RELAY TIME DELAY 1HR 10A 120V
On-Delay
Plug In, 11 Pin (Octal)
24VDC
36 Sec ~ 1 Hr
DPDT (2 Form C)
10A @ 120/240VAC