TGM2CB-120VAC
RoHS
制造商零件编号:
TGM2CB-120VAC
商品编码:
TGM2CB-120VAC
制造商/品牌:
R-K Electronics, Inc.
零件描述:
RELAY TIME DELAY 10HR 3A 240V
产品类别 :
Time Delay Relays
Active
Socketable
On-Delay
Plug In
120VAC
0.1 Sec ~ 10 Hrs
DPDT (2 Form C)
3A @ 240VAC/30VDC