CSB-24D-2-30S
RoHS
制造商零件编号:
CSB-24D-2-30S
商品编码:
CSB-24D-2-30S
制造商/品牌:
R-K Electronics, Inc.
零件描述:
RELAY TIME DELAY 30SEC 10A 120V
产品类别 :
Time Delay Relays
Active
Socketable
One Shot
Plug In, 11 Pin (Octal)
24VDC
0.3 Sec ~ 30 Sec
DPDT (2 Form C)
10A @ 120/240VAC