LLC-120A-2001
RoHS
制造商零件编号:
LLC-120A-2001
商品编码:
LLC-120A-2001
制造商/品牌:
R-K Electronics, Inc.
零件描述:
-REPLACED BY CLR-120A-2001
产品类别 :
Controllers - Liquid, Level
Active
0°C ~ 40°C
Socketable
Constant Level
Relay
5 ~ 100kOhm
Plug In, 8 Pin (Octal)
100 ~ 125VAC
10A @ 120VAC