RKF052401200
RoHS
制造商零件编号:
RKF052401200
商品编码:
RKF052401200
Rectangular
100' (30.48m)
0.500" (12.70mm)
CE
Wire Leads
240V
600 W
450°F (232°C)
1 W/in²
No Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
10.000" (254.00mm)