RKF052400960
RoHS
制造商零件编号:
RKF052400960
商品编码:
RKF052400960
Rectangular
80' (24.38m)
0.500" (12.70mm)
CE
Wire Leads
240V
470 W
450°F (232°C)
1 W/in²
No Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
10.000" (254.00mm)