RKF052400720
RoHS
制造商零件编号:
RKF052400720
商品编码:
RKF052400720
Rectangular
60' (18.29m)
0.500" (12.70mm)
CE
Wire Leads
240V
360 W
450°F (232°C)
1 W/in²
No Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
10.000" (254.00mm)