RKP2A0240
RoHS
制造商零件编号:
RKP2A0240
商品编码:
RKP2A0240
制造商/品牌:
BriskHeat
零件描述:
RKP LONG-LENGTH SILICONE HEATING
产品类别 :
Heat Tape, Heat Blankets and Heaters
Active
Leads Potted, User Selectable Voltage
Heat Tape
Brown
Silicone Rubber
Rectangular
20' (6.1m)
0.500" (12.70mm)
CE
Wire Leads
240V
120 W
450°F (232°C)
1 W/in²