RKF051200480
RoHS
制造商零件编号:
RKF051200480
商品编码:
RKF051200480
Rectangular
40' (12.19m)
0.500" (12.70mm)
CE
Wire Leads
120V
240 W
450°F (232°C)
1 W/in²
No Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
10.000" (254.00mm)