RKF051200240
RoHS
制造商零件编号:
RKF051200240
商品编码:
RKF051200240
制造商/品牌:
BriskHeat
零件描述:
LONG-LENGTH SILICONE RUBBER HEAT
产品类别 :
Heat Tape, Heat Blankets and Heaters
Active
Leads Potted, User Selectable Voltage
Heat Tape
Brown
Silicone Rubber
Rectangular
20' (6.1m)
0.500" (12.70mm)
CE
Wire Leads
120V
120 W
450°F (232°C)
1 W/in²
No Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
10.000" (254.00mm)