M0955LC250
RoHS
制造商零件编号:
M0955LC250
商品编码:
M0955LC250
零件描述:
DIODE GEN PURP 2.5KV 955A W4
W4
Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Standard
955A
2.07 V @ 1900 A
50 mA @ 2500 V
2500 V
3.4 µs
-40°C ~ 125°C