D2015L53
RoHS
制造商零件编号:
D2015L53
商品编码:
D2015L53
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
DIODE GP 600V 9.5A TO220
产品类别 :
二极管 - 整流二极管 - 单管
Obsolete
Through Hole
TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
TO-220 Isolated Tab
Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Standard
9.5A
1.6 V @ 9.5 A
600 V
4 µs
-40°C ~ 125°C