CDBM1100-HF
RoHS
制造商零件编号:
CDBM1100-HF
商品编码:
CDBM1100-HF
零件描述:
DIODE SCHOT 100V 1A MINISMA
Surface Mount
SOD-123T
Mini SMA/SOD-123
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Schottky
1A
850 mV @ 1 A
500 µA @ 100 V
100 V
-50°C ~ 150°C
120pF @ 4V, 1MHz