CDBMTS2150-HF
RoHS
制造商零件编号:
CDBMTS2150-HF
商品编码:
CDBMTS2150-HF
零件描述:
DIODE SCHOTTKY 150V 2A SOD123S
Surface Mount
SOD-123S
SOD-123S
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Schottky
2A
920 mV @ 2 A
500 µA @ 150 V
150 V
-55°C ~ 150°C
160pF @ 4V, 1MHz