LSIC2SD065D20A
RoHS
制造商零件编号:
LSIC2SD065D20A
商品编码:
LSIC2SD065D20A
制造商/品牌:
Hartland Controls/Littelfuse
零件描述:
DIODE SIL CARB 650V 20A TO220AC
产品类别 :
二极管 - 整流二极管 - 单管
Active
Through Hole
TO-220-2
TO-220AC
No Recovery Time > 500mA (Io)
Silicon Carbide Schottky
20A
1.5 V @ 45 A
650 V