STTH30RQ06WY
RoHS
制造商零件编号:
STTH30RQ06WY
商品编码:
STTH30RQ06WY
零件描述:
DIODE GEN PURP 600V 30A DO247
Active
Through Hole
DO-247-2 (Straight Leads)
DO-247
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Standard
30A
2.95 V @ 30 A
40 µA @ 600 V
600 V
55 ns
-40°C ~ 175°C