STTH30RQ06D
RoHS
制造商零件编号:
STTH30RQ06D
商品编码:
STTH30RQ06D
零件描述:
DIODE GEN PURP 600V 30A TO220AC
Active
Through Hole
TO-220-2
TO-220AC
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Standard
30A
2.95 V @ 30 A
40 µA @ 600 V
600 V
55 ns
175°C (Max)