8F515LC13
RoHS
制造商零件编号:
8F515LC13
商品编码:
8F515LC13
制造商/品牌:
Conntek
零件描述:
CORD 16AWG NEMA5-15P-IEC320 8'
产品类别 :
Power, Line Cables and Extension Cords
Active
Gray
8.00' (2.44m)
SJTW
Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
13A
NEMA 5-15P
IEC 320-C13
16 AWG
125V