CS22-F1010GK09-30.000M-TR
RoHS
制造商零件编号:
CS22-F1010GK09-30.000M-TR
商品编码:
CS22-F1010GK09-30.000M-TR
制造商/品牌:
Transko Electronics, Inc.
零件描述:
XTAL 2.5x2.0mm Ceramic SMD, 9pF
产品类别 :
Crystals
Active
-10°C ~ 60°C
Surface Mount
4-SMD, No Lead
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
0.022" (0.55mm)
MHz Crystal
30 MHz
Fundamental
100 Ohms
±10ppm
±10ppm
9pF