CS32-F3050CQ18-25.000M-TR
RoHS
制造商零件编号:
CS32-F3050CQ18-25.000M-TR
商品编码:
CS32-F3050CQ18-25.000M-TR
制造商/品牌:
Transko Electronics, Inc.
零件描述:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
产品类别 :
Crystals
Active
-40°C ~ 85°C
Surface Mount
4-SMD, No Lead
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
0.028" (0.70mm)
MHz Crystal
25 MHz
Fundamental
60 Ohms
±50ppm
±30ppm
18pF