ERZ-V10D751CS
RoHS
制造商零件编号:
ERZ-V10D751CS
商品编码:
ERZ-V10D751CS
制造商/品牌:
Panasonic - ATG
零件描述:
VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-40°C ~ 85°C (TA)
Through Hole
Disc 10mm
160 pF @ 1 kHz
1
460 V
615 V
675 V
750 V
825 V