ERZ-E08A751CS
RoHS
制造商零件编号:
ERZ-E08A751CS
商品编码:
ERZ-E08A751CS
制造商/品牌:
Panasonic - ATG
零件描述:
VARISTOR 750V 3.5KA DISC 11.5MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-40°C ~ 85°C (TA)
Through Hole
Disc 11.5mm
130 pF @ 1 kHz
1
460 V
615 V
675 V
750 V
825 V