MOV-14D201KTR
RoHS
制造商零件编号:
MOV-14D201KTR
商品编码:
MOV-14D201KTR
制造商/品牌:
Bourns Inc.
零件描述:
VARISTOR 200V 4.5KA DISC 14MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-40°C ~ 85°C (TA)
Through Hole
Disc 14mm
1000 pF @ 1 kHz
1
130 V
170 V
185 V
200 V
225 V