MOV-07D431KTR
RoHS
制造商零件编号:
MOV-07D431KTR
商品编码:
MOV-07D431KTR
制造商/品牌:
Bourns Inc.
零件描述:
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
产品类别 :
TVS - Varistors, MOVs
Active
-40°C ~ 85°C (TA)
Through Hole
Disc 7mm
138 pF @ 1 kHz
1
275 V
350 V
387 V
430 V
473 V