K16-271-W-12VDC
RoHS
制造商零件编号:
K16-271-W-12VDC
商品编码:
K16-271-W-12VDC
制造商/品牌:
Kacon
零件描述:
16MM SWITCH PUSH RND SPDT WHITE
产品类别 :
Pushbutton Switches
Active
-25°C ~ 55°C
Panel Mount, Front
Standard, Illuminated
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
250 V
110 V
Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
3A (AC/DC)
Circular - 16.00mm Dia
Round, Button
12 VDC