GHSE-19-075-A-02-10-S
RoHS
制造商零件编号:
GHSE-19-075-A-02-10-S
商品编码:
GHSE-19-075-A-02-10-S
制造商/品牌:
Alliance Sensors Group
零件描述:
SENSOR LINEAR 76.2MM CONNECTOR
产品类别 :
Position Sensors - Angle, Linear Position Measuring
Active
-20°C ~ 85°C
Chassis Mount
Cylinder
LVIT (Linear Variable Inductance Transducer)
Connector
Round Shaft
0 V ~ 10 V
0V ~ 10V
±0.15%
Linear Position
0 ~ 76.20mm (0 ~ 3.00")