ERA-V15J391V
RoHS
制造商零件编号:
ERA-V15J391V
商品编码:
ERA-V15J391V
制造商/品牌:
Panasonic - ATG
零件描述:
RES TEMP SENS 390 OHM 5% 1/16W
产品类别 :
Specialized Resistors
Obsolete
±5%
1500ppm/°C
-40°C ~ 125°C
Temperature Correction Circuits
Surface Mount
Temperature Sensitive
390 Ohms
0.063W, 1/16W