HPKF1A35DC12S1.5
RoHS
制造商零件编号:
HPKF1A35DC12S1.5
商品编码:
HPKF1A35DC12S1.5
制造商/品牌:
Hasco Relays
零件描述:
RELAY SPST 35A 12V
产品类别 :
Power Relays, Over 2 Amps
Active
-40°C ~ 60°C
Through Hole
PC Pin
Silver Alloy
SPST-NO (1 Form A)
Non Latching
150 mA
12VDC
35 A
277VAC - Max
9.6 VDC
0.6 VDC